
Коробка для зефіру з віконцем Рожева 20х7 см
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 309-94-44
- +380 (96) 309-94-44
- +380 (73) 554-80-80Харчовий друк
- В наявності
- Код: KZR00470
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для зефіру з віконцем Рожева 20х7 см - застосовується для упаковки, транспортування і подачі зефіру, безе, капкейків та інших десертів.
Матеріал: харчовий картон;
Розміри: ширина - 20 см, висота - 7 см
Країна виробник: Україна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Діаметр | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 70 мм |
| Особливості | Прозорий |
- Ціна: 160 ₴


