
Збірний бокс для фарбування десерту велюром 50 см
550 ₴
+380 (66) 309-94-44
- +380 (96) 309-94-44
- +380 (73) 554-80-80Харчовий друк
- В наявності
- Код: ZB50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Збірний бокс для фарбування десерту велюром 50 см використовується для фарбування десертів. Зручність його полягає в тому, що обмотавши бокс плівкою у вас буде чиста кухня, і достатньо місця для зручного і чистого фарбування. Бокс - розбірний, не займає багато місця, зручно зберігати.
Матеріал: алюміній, харчовий пластик.
Розміри: 50х50х50 см
Країна виробник: Україна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фольга |
| Матеріал | Фольга |
| Паковання продуктів | Ручна |
| Довжина аркуша | 12 см |
| Ширина листа | 12 см |
| Основні | |
| Ширина | 120 мм |
| Колір | Рожевий |
| Довжина: | 120 мм |
- Ціна: 550 ₴

