
Коробка для десертів із віконцем Крафт 15х15х6 см
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 309-94-44
- +380 (96) 309-94-44
- +380 (73) 554-80-80Харчовий друк
- Немає в наявності
- Код: k1072-15-15-6
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для десертів із віконцем Крафт 15х15х6 см використовується для пакування, перенесення та подавання зефіру, кексів, пряників, печива та ін. кондитерських виробів.
Коробка виготовлена з харчового картону, можна використовувати кілька разів.
Країна-виробник — Україна.
Матеріал: харчовий картон.
Термін придатності — необмежений.
Розміри: ширина — 15.0 см, довжина — 15.0 см, висота — 6.0 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 150 мм |
| Тип | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Комплектація | Без вставки |
- Ціна: 17 ₴




