
Силіконова форма Прямокутник рівний — 1 кг
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 309-94-44
- +380 (96) 309-94-44
- +380 (73) 554-80-80Харчовий друк
- В наявності
- Код: h-034-1862
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконова форма Прямокутник рівний — 1 кг застосовується для випікання тортів, пирогів, кексів, ін. виробів, а також для формування мусових десертів, желе та заморожування.
Перед першим застосуванням форму треба вимити, дати просохнути. Заповнити до половини тістом, випікати в духовці. Можна заповнити мусом, сформувати десерт і заморозити. Форма дає змогу уникнути прилипання тіста, а також легко витягти готовий виріб. Після застосування необхідно вимити та висушити.
Країна-виробник — Китай.
Термін придатності — необмежений.
Розміри: готовий виріб — 7.0х24.5х7.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота стінок | 75 мм |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 165 ₴



