
Коробка тубус для десертів із прозорою кришкою 20х15 см
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 309-94-44
- +380 (96) 309-94-44
- +380 (73) 554-80-80Харчовий друк
- В наявності
- Код: 003403
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка тубус для десертів із прозорою кришкою 20х15 см використовується для пакування, перенесення та подавання тортів, кексів, пирогів та ін. кондитерських виробів.
Коробка виготовлена з харчового картону та пластику, можна використовувати кілька разів.
Країна-виробник — Україна.
Матеріал: харчовий картон, пластик.
Термін придатності — необмежений.
Розміри: діаметр — 20.0 см, висота — 15.0 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Білий |
| Особливості | Прозорий |
| Діаметр | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 135 ₴


