
Залізна форма для випікання Кекса (хліба) прямокутна 10.6х16х8.6 см
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (96) 309-94-44
- +380 (73) 554-80-80Харчовий друк
- В наявності
- Код: a-5-4900
Залізна форма для випікання Кекса (хліба) прямокутна 10.6х16х8.6 см застосовується для випікання хліба, пирогів, кексів, ін. виробів.
Перед першим застосуванням форму треба вимити, дати просохнути. Форма дає змогу уникнути прилипання тіста, а також легко витягти готовий виріб. Після застосування необхідно вимити та висушити. Витримує температуру до 220 °C
Країна-виробник — Китай.
Матеріал — алюміній.
Термін придатності — необмежений.
Розміри: форма — 11.2 х 16.7 х 9.0 см, готовий виріб — ширина — 10.6 см, довжина — 16.0 см, висота — 8.6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для кексу, Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Висота стінок | 90 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
- Ціна: 125 ₴




