
Залізна форма для випічки Кексу (хліба) прямокутна 13х25х6.5 см
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (96) 309-94-44
- +380 (73) 554-80-80Харчовий друк
- В наявності
- Код: em9854
Залізна форма для випічки Кексу (хліба) прямокутна застосовується для випічки пирогів, кексів, ін. виробів.
Перед першим застосуванням форму слід вимити, дати просохнути. Форма дозволяє уникнути прилипання тесту, а також легко отримати готовий виріб завдяки антипригарному покриттю. Після застосування необхідно вимити і висушити. Витримує температуру до 220 С
Країна виробник - Китай.
Матеріал - харчової метал з антипригарним покриттям.
Срок годности - неограниченный.
Размеры: форма - 13.0х25.0х6.5 см, готовое изделие - 11.0х21.5х5.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Empire |
| Призначення форми | Для кексу, Для хліба |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота стінок | 65 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Сірий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
- Ціна: 85 ₴




