
Коробка для десертів із прозорою кришкою 20х20х10 см
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 309-94-44
- +380 (96) 309-94-44
- +380 (73) 554-80-80Харчовий друк
- В наявності
- Код: kdpk-20-20-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для десертів із прозорою кришкою 20х20х10 см використовується для пакування, перенесення та подавання зефіру, кексів, пряників, печива та ін. кондитерських виробів.
Коробка виготовлена з харчового картону, можна використовувати кілька разів.
Країна-виробник — Україна.
Матеріал: харчовий картон.
Термін придатності — необмежений.
Розміри: ширина — 20.0 см, довжина — 20.0 см, висота — 10.0 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Комплектація | Без вставки |
- Ціна: 42 ₴



